Danica

právě online – volejte, pište
Danica
volejte, piště na 775 108 810

Specializace

O mně

Jmenuji se Danica a jsem narozená ve znamení Vodnáře s ascendentem v Býku. Podle čínského horoskopu jsem Had. Svou intuici jsem objevila velmi brzy, už v 15. letech svého života jsem si koupila první vykládací karty, kterými jsem pomáhala nejen sobě ale i svým přítelkyním. Profesně jsem se začala věnovat tarotu před 16 lety a od té doby zdokonaluje své znalosti ve všech oblastech alternativních metod.
Narodila jsem se ve zvláštní rodině. Moje matka byla rodačka z Pováží z poměrně materiální chudé rodiny, ale nesmírně zajímavé z hlediska historie. V našem rodě totiž figurovali bohyně – ale ne jako symboly, ale jako opravdové osoby. Možná jste někdy slyšeli nebo četli o žítkovských bohyních, které žily v oblasti vesnice Žítka. V této obci a okolí již od pradávna žily zvláštní nadané ženy, které měly dar věštění a které ne vždy měly snadný život. Dokonce ještě v 17. století je za tuto činnost upalovali. Ale ne všechny bohyně se staly předmětem nenávisti a některé ve své činnosti pokračovaly až do 20. století, kdy poslední žítkovská bohyně zemřela přirozenou smrtí.
Nyní Vám možná napadá otázka, proč to tato osoba píše? Ano, jsem prokazatelně z rodu žítkovských bohyní, moje prapředkyně k nim patřila a z naší rodiny jsem já jediná zdědila tento úžasný dar, který nyní nabízím i já Vám.
Mám mimořádně vyvinutou intuici, mám dar předpovídání budoucnosti, který jsem ještě podpořila mými znalosti ze psychologie, jsem absolventkou Filozofické fakulty UK v Bratislavě a mám státnice ze sociologie a psychologie a celý svůj profesní život jsem se také věnovala konkrétní práci s lidmi. Až v pozdějším věku u mě vyhrála moje bohyně a více než 15 let se věnuji aktivně pomoci lidem právě v oblasti věštění, výkladem tarotu, numerologie, karmy a prací se životními energiemi. Pomoc hledejte u mě, protože jsem s vámi schopná vyřešit jakýkoliv váš problém, ať už je to otázka vztahu, práce, rodiny a jiné. Svěřte mi svůj problém a já vám ráda a profesionálně odpovím. Těším se na Váš kontakt se mnou.
Můžete mě oslovit s jakýmkoli problémem a ráda Vám pomohu buď pomocí tarotu, numerologie, astrologie, také pomocí psychologie a to hlavně v partnerských vztazích.

Předplacené balíčky

Ostatní poradci