Christina

právě online – volejte, pište
vedma christina
volejte, piště na 775 106 710

Specializace

O mně

Říkají mi Christina a pocházím z Pardubic. Od 10 let jsem si všímala, že jsem jiná než ostatní, slyšela jsem hlasy,  zvuky, které ostatní neslyšeli. Začala jsem se tomu věnovat od 15 let svými prvními kartami, jednorožci, dále kyvadlem a automatickými kresbami. Před pár lety se moje působení rozšířilo o  léčení – což je léčení nemocí a problémů vkládáním rukou do energetického pole člověka. Toto léčení působí také na dálku. K tomu jsem přidala před nedávnem bylinky, které míchám a dělám z nich čaje. Dalším darem je vyrovnávání a odblokovávání čaker. Výklad snů, ale i práce s tělovými svícemi a masáže také patří do mých služeb, díky kterým  připravuji semináře. Vždy mě zajímala práce s lidmi a zkoumání jejich charakterů a příčiny problémů, nemocí a neharmonických vztahů. Mám potřebu dívat se pod povrch věcí a událostí. Díky regresím, kterými jsem si před časem prošla jsem si uvědomila své poslání v tomto životě, našla jsem v sobě dar léčit a tím přispět k uzdravení lidských duší na různých úrovních.

Přeji všem lidem duševní harmonii a klid.

Vaše Christina

Předplacené balíčky

Výchozí hodnota

th

Automatická kresba

Automatická kresba je diagnostická metoda, která vykresluje energetické poruchy tělesných orgánů, čaker a aury.

Její pomocí lze určit patogenní zóny a vykreslit i toky energií. Automatická kresba zachycuje patogenní jevy i u lidí, kteří doposud svou chorobu neregistrují a cítí se subjektivně zdrávi. V takových případech může automatická kresba velmi pomoci ve včasném léčení. Automatická kresba nám ukáže i vztahy mezi partnery, rodiči, dětmi i kolegy na pracovišti.
th

Terapie tělovými a ušními svícemi

Je to určitý druh terapie ,která se zakládá na podtlaku z nichž se z těla poté vytahují škodlivé látky.  Co se týče těla tak uklidňuje, a zahojí trauma a bolestivé rány. Svíce se mohou přiložit na jakékoliv místo kromě sliznice.  Svíce mají různé vůně od bylinek po vanilku. Svíce se položí na ubrousek, zapálí se, a vznikne podtlak. Kouř jde do těla a jakmile svíce dohoří na ubrousku zůstanou nečistoty. Spůsobí se samoléčící proces. Svíce se vyrábí z včelího vosku, bavlny  a  ze silic rostlin. Máme čakrové a nebo obyčejné čistící. Příklady co se dá energicky zvládnout  pomocí svíce: hučení v uších, bolesti hlavy , páteř, klouby, ledviny, střeva ...

V žádném případě se nepřikládá na oblast srdce, temene hlavy, otevřené rány, sliznice.

Články

Ostatní poradci

Od malička jsem pomáhala lidem kolem sebe.Život mne dovedl k sebe rozvoji před 19ti lety. S lidmi, individuálně pracuji nejčastěji formou různých příjemných her, protože seberozvíjení se má být podle mne jenom příjemné a současně efektivní, opravdu účinné. Při hraní si s klientem rozeberu jeho situaci, provedu ho vším jemně s velkou láskou, intuitivně tak, aby jasně poznal důvody proč se mu to Něco děje.Následně nalezneme z té situace cestu ven tak, aby s tím byl v souladu, aby se mu ulevilo a trvale toto ve svém životě změnil.
volejte, piště na 775108810