O nás

Vážení přátelé, známí, naši milí,

vítáme Vás z celého srdce na Via Magica!
Věříme, že nyní na Vašich, našich stránkách Via Magica nejste náhodou,  jelikož náhody neexistují. Najdete zde zaručeně informaci, která je připravena právě pro Vás a pomůže a podpoří Vás ve Vašem jednání, konání a rozhodování. Pravidelně pro Vás připravujeme dárky.
V zajímavých rubrikách můžete denně nacházet indicie, které Vás podpoří do nového dne. Ať si již vyberete aktuální horoskop pro Vás,  Tarotovou kartu dne,  prognózu na další období týdne,  měsíce roku…, nebo se ponoříte do tajů Numerologie, Grafologie, Astrologie,  či nám napíšete na chat, článek do Blogu nebo rovnou zatelefonujete naším specialistům a necháte si vyložit Vaši budoucnost a radu od našich vědem, mágů, léčitelek a kartářek. A koho z nás a našich dovedností si vyberete, to záleží již jen na Vás.
Můžete se podívat na každého podrobněji a svou intuicí si vybrat svého osobního poradce. Jsme tu pro Vás stále, abychom Vám pomohli a podpořili Vás ve Vašem konání.
Můžeme se přes Vás napojit i na Vaše zvířecí miláčky a mazlíčky a poodhalit jejich pocity, potřeby a pomoci i jim. Najdete u nás i specialisty na vztahy partnerské, kde si můžete vybrat terapeuta podle Vašeho zaměření. Zabýváme se i bylinkářstvím a dalšími druhy a možnostmi přírodního léčení Vašeho aktuálního zdravotního, tedy fyzického i psychického stavu. Poradíme Vám i s Vaší momentální majetkovou a peněžní situací.

Doporučíme Vám vyzkoušené specialisty v oblasti krásy a zdraví .

Připravujeme pro Vás i nádherně malované obrázky, osobní mandaly, výklady snů a spoustu dalších překvapení, která Vám denně přinášíme. Via Magica je živá, úderná a inspirativní pro všechny, čekáme na Vaše nápady, názory a připomínky a těšíme se na Vás,
za celý team Vaše Ignis