Numerologie na 21. týden 2017

Danica

Numerologie na 21. týden 2017

Pondělí 22. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 19, což znamená příliv tvořivosti, přátelství. Energie tohoto dne je plná inspirace, tvořivosti a SDÍLENÍ. Nechte se řídit touto energií a uvidíte s jakou lehkostí zvládnete i ty úkoly, problémy, povinnosti či vztahy s nimiž jste dosud nevěděli pohnout. Případně požádejte o pomoc či radu, určitě nebudete odmítnutí, pomoc či řešení máte na dosah ruky. V oblasti lásky a vztahů je nejvyšší čas se seznámit s novými lidmi, jděte do společnosti, domluvte setkání a nevynechejte žádné zajímavé párty. Dnešní den přeje všem znamením, no hlavně Lvům, Blížencům a Střelcům.

Úterý 23. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 20, což znamená odstranění předsudků a jasná vize do budoucnosti. Konečně se zbavíte svých omezujících předsudků co vám dovolí lépe vidět do budoucnosti. Odvrátíte se od nepodstatných věcí, čímž si osvobodíte mysl a díky tomu dochází k vnitřní jednotě. Bude vám jasné co chcete, jak to chcete realizovat a s kým chcete spolupracovat. Budete úspěšní i v ozdravných aktivitách. V oblasti lásky a vztahů odstraníte chaos a konečně se rozhodne pro jednu osobu. Energie tohoto dne přeje hlavně Lvům, Býkům a Rakům.

Středa 24. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 21, což znamená dokončení, uzavření kruhu. Energie tohoto dne napomáhá uzavřít rozpracované projekty, dokončit práci, vyřešit problém a zbavit se omezujících závazků. Je to vynikající energie která uzavírá kruh a vymaní člověka z nejasných situací. Úspěšně zahájíte dietu, cvičení a změnu životního stylu. V oblasti lásky a vztahů můžete posunout své vztahy na vyšší úroveň nebo úspěšně ukončíte ty vztahy ze kterých jste se delší dobu nedokázali vyprostit. Tento den přeje hlavně Beranům, Býkům a Kozorohům.

Čtvrtek 25. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 4, což znamená průkopnický duch a dobrodružství. Energie tohoto dne nastartuje dobrodružnou, objevitelskou a průkopnickou stránku vaší osobnosti. Potřebujete proniknout do podstaty záhadných a nepřehledných věcí. Konečně se projeví i vaše vůdčí schopnosti, budete rozhodní a neoblomní. Je to ideální den na cestování a překonávání velkých vzdáleností. V oblasti lásky a vztahů ve vašich partnerských sporech dosáhnete jistého kompromisu. Jste připraveni i vyjednávat ale pokud nezaberou nástroje diplomacie jste ochotni i zabojovat. Je to vhodné období na nové začátky. Tento den přeje hlavně Beranům, Rybám a Štírům.

Pátek 26. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 5, což znamená duchovní a intelektuální růst. Energie tohoto dne inspiruje lidi k duchovnímu rozvoji a intelektuálnímu růstu. Dnes vám to bude pálit, takže chopte se této šance a doplňte si informace nastudujte potřebné věci, přemýšlejte a až potom jednejte. V oblasti lásky a vztahů si vyřešíte problémy s rodiči. Dnešní den přeje hlavně Býkům, Střelcům a Kozorohům.

Sobota 27. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 6, což znamená zamilování, partnerství. Energie toho dne podpoří tvorbu dobrých a výnosných obchodních i jiných vztahů. Je nejvyšší čas vydělat peníze, výhodně prodat a za dobrou cenu pořídit zboží, nemovitosti a podobně. V oblasti lásky a vztahů je požehnané kvalitním vztahem. Je čas se zamilovat, najít si nový vztah nebo si založit rodinu. Energie tohoto dne přeje hlavně Blížencům, Pannám a Kozorohům.

Neděle 28. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 7, což znamená urychlení procesu, tempo. Energie tohoto dne vás doslova vytrhne z letargie, nečinnosti a možná i z lenosti a donutí vás jednat. Práce, ať už bude jakákoliv, vám půjde od ruky. Věci se konečně začnou dít a hlavně tím pozitivním směrem. Je to ideální čas na cestování, na organizování výletů a různých akcí. V oblasti lásky buďte vynalézaví a o něco více akčnější. Pokud něco chcete říct je čas vyslovit svůj názor, pokud chcete vztah posunout dál, tak přijďte s konkrétním návrhem. Tento den přeje hlavně Rakům, Štírům a Kozorohům.

Napsat komentář