Numerologie na tento týden

MMXL_Door of hope or despair_115970

Pondělí 15. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 21, což znamená dokončení, uzavření kruhu. Energie tohoto dne napomáhá uzavřít rozpracované projekty, dokončit práci, vyřešit problém a zbavit se omezujících závazků. Je to vynikající energie která uzavírá kruh a vymaní člověka z nejasných situací. Úspěšně zahájíte dietu, cvičení a změnu životního stylu. V oblasti lásky a vztahů můžete posunout své vztahy na vyšší úroveň nebo úspěšně ukončíte ty vztahy ze kterých jste se delší dobu nedokázali vyprostit. Tento den přeje hlavně Beranům, Býkům a Kozorohům.

Úterý 16. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 4, což znamená průkopnický duch a dobrodružství. Energie tohoto dne nastartuje dobrodružnou, objevitelskou a průkopnickou stránku vaší osobnosti. Potřebujete proniknout do podstaty záhadných a nepřehledných věcí. Konečně se projeví i vaše vůdčí schopnosti, budete rozhodní a neoblomní. Je to ideální den na cestování a překonávání velkých vzdáleností. V oblasti lásky a vztahů ve vašich partnerských sporech dosáhnete jistého kompromisu. Jste připraveni i vyjednávat ale pokud nezaberou nástroje diplomacie jste ochotni i zabojovat. Je to vhodné období na nové začátky Tento den přeje hlavně Beranům, Rybám a Štírům.

Středa 17. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 5, což znamená duchovní a intelektuální růst. Energie tohoto dne inspiruje lidi k duchovnímu rozvoji a intelektuálnímu růstu. Dnes vám to bude pálit, takže chopte se této šance a doplňte si informace nastudujte potřebné věci, přemýšlejte a až potom jednejte. V oblasti lásky a vztahů si vyřešíte problémy s rodiči. Dnešní den přeje hlavně Býkům, Střelcům a Kozorohům.

Čtvrtek 18. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 6, což znamená dohodu. Energie tohoto dne napomáhá pohodovému průběhu různých obchodních schůzek a jednání. Sjednat výhodné obchody, podepíšete kupní smlouvy, nebo si vybavíte půjčku či získáte podporu institucí či sponzora. V oblasti lásky a vztahů budete mít možnost navázat nové známosti, zamilujete se do spřízněné duše nebo získáte spolehlivého přítele, případně dostanete nabídku k sňatku nebo alespoň na společné bydlení. Tento den přeje hlavně Blížencům, Pannám a Kozorohům.

Pátek 19. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 7, což znamená urychlení procesu, tempo. Energie tohoto dne vás doslova vytrhne z letargie, nečinnosti a možná i z lenosti a donutí vás jednat. Práce, ať už bude jakákoliv, vám půjde od ruky. Věci se konečně začnou dít a hlavně tím pozitivním směrem. Je to ideální čas na cestování, na organizování výletů a různých akcí. V oblasti lásky buďte vynalézaví a o něco více akčnější. Pokud něco chcete říct je čas vyslovit svůj názor, pokud chcete vztah posunout dál, tak přijďte s konkrétním návrhem. Tento den přeje hlavně Rakům, Štírům a Kozorohům.

Sobota 20. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 17, což znamená inspiraci a jasnou vizi. Energie tohoto dne spojuje lidi s univerzální inteligencí. To znamená, že jste v přímém spojení s nejvyššími silami, stačí sáhnout ze studnice nápadů, nechat se inspirovat a následně převést do reality. Dnes působíte jako médium přes které přicházejí informace. V oblasti lásky a vztahů to, co donedávna bylo jen snem, najednou se stává skutečností. Silné vnitřní vyzařování na druhých působí jako magnet, vaše přitažlivá síla dosáhne maximum. Energie tohoto dne přeje hlavně Vodnářům, Blížencům a Váhám.

Neděle 21. 5. 2017
Dnešní den má vibraci 18, což znamená osud, zásah vyšší moci. Energii tohoto dne budete mít trošku mimo kontrolu, ale v krajních případech zasáhne, napraví křivdy a zabrání neštěstím. Je to ideální den pro zahrádkáře, pěstitele a chovatele. V oblasti lásky a vztahů je zde tendence bezhlavě se zamilovat a to do nesprávné osoby. Maličko si můžete zaflirtovat, no ať to zůstane v poloze krátkého úletu. Energie tohoto dne přeje hlavně Rybám, Pannám a Rakům.

Ať se Vám daří, Vaše Danica

Napsat komentář